فرم درخواست طراحی سایت

 

هزینه طراحی سایت شامل چه چیز هایی می باشد؟

طبیعتا بخش هزینه طراحی سایت قسمت مهمی است. هزینه طراحی سایت شامل:

هزینه ثبت دامنه : قیمت دامنه با توجه به پسوند آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال هزینه ثبت دامنه IR چیزی در حدود 7 هزار تومان و دامنه COM چیزی حدود 50 هزارتومان (10 دلار) می باشد.

 هزینه هاست : هاست یک فضا برای نگه داری سایت می باشد و دارای پلان هایی است. به عنوان مثال هزینه یک هاست 500 نسبتا خوب در سال چیزی در حدود 80-60 هزارتومان می باشد.

طراحی سایت : به مهم ترین قسمت سایت یعنی طراحی سایت رسیدیم. طراحی سایت با توجه به نیاز های شما از 1 میلیون تومان شروع می شود ( برای سایت های شخصی و شرکتی ). هزینه طراحی سایت فروشگاهی از 1.5 شروع می شود و بسته به نیاز کارفرما تغییر می کند.

موارد بالا در قیمت طراحی سایت توسط ریمانیس لحاظ شده است

 

سایت چند زبانه : سایت در صورت نیاز کارفرما سایت به چند زبانه تبدیل می شود و هزینه آن به صورت درصدی محاسبه می شود. (30 درصد قیمت پروژه به ازای هر زبان)

درج مطالب با توجه به نیاز کارفرما درون سایت : در صورتی که نیاز به درج مطالب ( سئو نشده ) مانند اخبار در حوزه کاری شما دارید می توانید این امر را به ریمانیس بسپارید. درج مطالب درون سایت بسته به تعداد مطلب در ماه متغیر می باشد. درج حدود 20-25 مطلب در ماه بسته به حوزه کاری شما از ماهی 1 میلیون تومان شروع می شود.

سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی : در صورتی که نیاز به سئو و بهینه سازی کلمات دارید، بسته به سختی کلمه کلیدی قیمت آن هم متفاوت می باشد و برای قیمت دهی باید بررسی شود.

فرم درخواست طراحی وبسایت


لطفا نوع وبسایت درخواستی را انتخاب کنید (الزامی)
طراحی وبسایت شرکتیطراحی وبسایت شخصیطراحی وبسایت تجاری(فروشگاه اینترنتی)

فرم درخواست طراحی سایت
5 امتیاز از 6 رای