طراحی سایت در گرجستان

طراحی سایت در گرجستان

طراحی  سایت در گرجستان از خدمات شرکت طراحی سایت ریمانیس است. طراحی سایت در ریمانیس دارای استاندارد های خاص خود می باشد. استاندارد های شامل واکنش گرا بودن ( ریسپانسیو )، امنیت کامل، رعایت رنگ سازمانی، دارای بخش نمونه کار و موارد دلخواه بر اساس سلیقه شما می باشد.

 

طراحی سایت در گرجستان توسط ریمانیس چه ویژگی هایی دارد؟

  1. امنیت سایت
  2. ریسپانسیو بودن ( واکنش گرا )
  3. کاربر پسند بودن یا به اصطلاح یوزرفرندلی بودن
  4. انتخاب نام مناسب برای لینک های درون سایت

 

مشاهده تعرفه طراحی سایت در گرجستان ( تعرفه طراحی سایت خارج از ایران )

طراحی سایت در گرجستان

یک طراحی سایت خوب و یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

1- پیاده سازی و طرح : یک سایت خوب سایتی است که طرح آن به گونه ای باشد تا کاربر پس از ورود به سایت به راحتی متوجه عملکرد سایت و کاربرد بخش های مختلف آن شود. داشتن یک طرح استاندارد باعث User Friendly بودن سایت و هم چنین امتیاز بهتر سایت در سئو خواهد شد.

2- نمایش اطلاعات مربوط به کسب و کار در سایت : کاربری که به سایت شما وارد می شود به دنبال اطلاعات و خدمات درباره کسب و کار شما می باشد. به همین دلیل این اطلاعات مهم باید در قسمتی باشد که کاربر سریع به آن دسترسی داشته باشد و کاربر با لینک های متفاوت کلافه نشود.

3- اطلاعات تماس با ما : اطلاعات تماس باید به گونه ای باشد که جلوی چشم کاربر قرار بگیرد. ترجیحا می شود از چند راه تماس استفاده کرد تا بتوان کاربران بیشتری را جذب سایت کرد. ترجیحا راه های تماسی در سایت قرار گیرد که همیشه پاسخگوی آن ها باشید. اگر از ایمیل استفاده می کنید می توانید نوتیفیکیشن ها را فعال کنید. ترجیحا از ایمیل های معروف استفاده نکنید، می توان از ایمیل دامنه استفاده کرد.

4- انتخاب نام متناسب برای لینک ها : انتخاب لینک مناسب برای سایت یک هنر است که طراح سایت باید داشته باشد تا کاربر را دچار سردرگمی نکند. ریمانیس توانایی انتخاب بهترین نام ها را برای لینک ها دارد.

5- امنیت سایت : امنیت از مهم ترین ویژگی یک وبسایت حرفه ای می باشد. ریمانیس همواره امنیت سایت را تضمین کرده و سعی در طراحی سایت بدون باگ امنیتی دارد. گواهینامه ssl نیز می تواند امنیت و هم چنین اعتبار سایت را افزایش دهد.

6- رسانه های اجتماعی : رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار دارند. بسیاری از مردم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی فعالیت دارند و مکان خوبی برای معرفی سایت و خدمات آن می باشد.

طراحی سایت در گرجستان

7- واکنش گرا بودن و سازگاری با صفحه نمایش های مختلف ( ریسپانسیو ) : نمایش مناسب وبسایت در انواع صفحه نمایش ( از گوشی موبایل تا تلویزیون 4k ) یکی از عوامل مهم است. طراحی سایت توسط ریمانیس دارای ویژگی ریسپانسیو است.

8- سوالات متداول : سوالات متداول را حتما در وبسایت خود قرار دهید. این باعث می شود کاربر به راحتی به خواسته خود برسد و هم چنین بار کاری ادمین سایت بابت پاسخ گویی به سوالات تکراری کم می شود. یک وبسایت خوب دارای سوالات متداول می باشد.

9-هاستینگ : یک سایت خوب دارای یک هاست خوب نیز می باشد. اگر با ریمانیس کار کنید نگرانی ای بابت این مورد نخواهید داشت، زیرا ریمانیس با شرکت های بزرگ و حرفه ای در زمینه هاستینگ همکاری می کند. یک هاست خوب امنیت شما را تضمین می نماید. در صورتی که نیاز به طراحی سایت در گرجستان دارید می توانید با شرکت ریمانیس برای هاستینگ مشورت نمایید.

10- از مدیا هایی که به صورت خودکار پخش می شوند استفاده نکنید : از فیلم و یا موسیقی که به صورت خودکار بخش می شوند استفاده نشود بهتر است زیرا سرعت لود شدن صفحه را پایین می آورد. در طراحی سایت در گرجستان توسط ریمانیس این مطلب رعایت میشود.

 

مشاهده تعرفه طراحی سایت در گرجستان ( تعرفه طراحی سایت خارج از ایران )

طراحی سایت در گرجستان
5 امتیاز از 20 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *