طراحی سایت در ایران

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت ارزان از جمله خدمات شرگت طراحی سایت ریمانیس می باشد. شرکت طراحی سایت ریمانیس توانایی طراحی سایت با قالب وردپرس ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ( طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ) و طراحی وبسایت حرفه ای را دارد. ممکن است شما هم نام طراحی سایت رایگان را شنیده باشید، خوشبختانه یا متاسفانه طراحی سایت رایگان وجود ندارد. ساخت سایت شخصی و طراحی سایت وردپرس نیز در حیطه کاری شرکت طراحی سایت ریمانیس  می باشد. هزینه طراحی سایت ( تعرفه طراحی سایت ) بستگی به نوع در خواست شما و میزان شخصی سازی دارد.مدت زمان طراحی سایت

مدت زمان طراحی سایت کاملا بستگی به نیاز های کارفرما دارد. اما به طور متوسط طراحی سایت شخصی چیزی حدود 25-15 روز کاری به طول می انجامد. طراحی وبسایت حرفه ای زمان می برد و بسیاری از آیتم ها باید تست شوند.عملا ساخت سایت حرفه ای زمان بر است پس برای همین در صورتی که نیاز به یک وبسایت حرفه ای دارید باید کمی صبر را نیز چاشنی کار خودتان کنید. 

طراحی سایت توسط ریمانیس چه ویژگی هایی دارد؟


هزینه طراحی سایت شامل چه چیز هایی می باشد؟

طبیعتا بخش هزینه طراحی سایت قسمت مهمی است. هزینه طراحی سایت شامل:

هزینه ثبت دامنه : قیمت دامنه با توجه به پسوند آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال هزینه ثبت دامنه IR چیزی در حدود 7 هزار تومان و دامنه COM چیزی حدود 10 دلار می باشد.

 هزینه هاست : هاست یک فضا برای نگه داری سایت می باشد و دارای پلان هایی است. به عنوان مثال هزینه یک هاست 500 نسبتا خوب در سال چیزی در حدود 100 هزارتومان می باشد.

طراحی سایت : به مهم ترین قسمت سایت یعنی طراحی سایت رسیدیم. طراحی سایت با توجه به نیاز های شما از 1.5-1.2 میلیون تومان شروع می شود ( برای سایت های شخصی و شرکتی ). هزینه طراحی سایت فروشگاهی از 2 میلیون تومان شروع می شود و بسته به نیاز کارفرما تغییر می کند.

3 ماه پشتیبانی رایگان : در صورتی که طراحی سایت توسط ریمانیس انجام شود، دارای 3 ماه پشتیبانی رایگان خواهد بود و پس از 3 ماه تعرفه پشتیبانی مطابق با موارد مطرح شده خواهد بود.

موارد بالا در قیمت طراحی سایت توسط ریمانیس لحاظ شده است


سایت چند زبانه : سایت در صورت نیاز کارفرما سایت به چند زبانه تبدیل می شود و هزینه آن به صورت درصدی محاسبه می شود. (30 درصد قیمت پروژه به ازای هر زبان)

درج مطالب با توجه به نیاز کارفرما درون سایت : در صورتی که نیاز به درج مطالب ( سئو نشده ) مانند اخبار در حوزه کاری شما دارید می توانید این امر را به ریمانیس بسپارید. درج مطالب درون سایت بسته به تعداد مطلب در ماه متغیر می باشد. درج حدود 20-25 مطلب در ماه بسته به حوزه کاری شما از ماهی 1 میلیون تومان شروع می شود.

سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی : در صورتی که نیاز به سئو و بهینه سازی کلمات دارید، بسته به سختی کلمه کلیدی قیمت آن هم متفاوت می باشد و برای قیمت دهی باید بررسی شود.


فرم درخواست طراحی وبسایت


لطفا نوع وبسایت درخواستی را انتخاب کنید (الزامی)
طراحی وبسایت شرکتیطراحی وبسایت شخصیطراحی وبسایت تجاری(فروشگاه اینترنتی)

طراحی سایت در ایران
5 امتیاز از 12 رای